Open Mini Heart Diamond Bracelet in 14K White Gold (0.09ct)
$450.00
- SKU
- B1031-14K White Gold
In stock
-
Delivery by Christmas
-
Free Shipping, Free 30 Day Returns
PRODUCT DETAILS
| SKU : | B1031-14K White Gold |
|---|---|
| Width : | 0.33 in |
| Bracelet Length : | 7 inches |
| Designer : | Bahdos |
| Finish : | Polished |
| Metal : | 14K White Gold |
| Type Of Clasp : | Lobster Clasp |
| Average Clarity : | SI |
| Average Color : | H |
| Diamond Quantity : | 31 |
| Diamond Shape : | Round |
| Setting Type : | Prong |
| Total Carat Weight (min) : | 0.08 ct |
Open Mini Heart Diamond Bracelet in 14K White Gold (0.09ct)
$450.00
Your Shipping Information
ORDER BY
6pm EST today
RECEIVE BY
Tuesday, May 12
try this ring in person
176 Route 46 west Parsippany, NJ 07054
Shop with Confidence - We've Got You Covered from Start to Finish
Free Fedex Shipping
Free FedEx 2-day shipping on all orders, Free Overnight shipping on orders over $1,000
30 Day Returns
Shop confidently with 30 Day Hassle-Free returns
Free Limited Lifetime Warranty
We are obsessed with providing high quality jewelry that you will cherish and enjoy.
Financing Available
Available now through Paypal Pay later!