Three Stone Gemstone Stud Earrings in 18K White Gold (5.9 mm)
As low as:
$550.00
As low as:
- SKU
- B1058
In stock
-
Delivery by Christmas
-
Free Shipping, Free 30 Day Returns
PRODUCT DETAILS
| SKU : | B1058 |
|---|---|
| Designer : | Bahdos |
| Earring backing : | Push-back |
| Finish : | Polished |
| Length : | 5.9 mm |
| Metal : | 18K White Gold |
| Earring Style : | Stud |
| Width : | 6.4 mm |
| Gemstone Shape : | Round |
| Gemstone MM : | 2.7 mm |
| Gemstone Quantity : | 3 |
| Setting Type : | Prong |
| Total Carat Weight (min) : | 0.53 ct |
| Display Product Options In : | Block after Info Column |
Three Stone Gemstone Stud Earrings in 18K White Gold (5.9 mm)
As low as:
$550.00
As low as:
Your Shipping Information
ORDER BY
6pm EST today
RECEIVE BY
try this ring in person
176 Route 46 west Parsippany, NJ 07054
Shop with Confidence - We've Got You Covered from Start to Finish
Free Fedex Shipping
Free FedEx 2-day shipping on all orders, Free Overnight shipping on orders over $1,000
30 Day Returns
Shop confidently with 30 Day Hassle-Free returns
Free Limited Lifetime Warranty
We are obsessed with providing high quality jewelry that you will cherish and enjoy.
Financing Available
Available now through Paypal Pay later!